Omron S8FS-C15024 Güç Kaynağı
0 - Yorum Yap
%5 indirim
1.549,45 TL
1.631,00 TL
Fiyatlara KDV dahildir.
Marka
Menşei
Japon
Tedarikçi Kodu
S8FS-C15024
Stok Kodu
SKU000022914
Stokta Var
Tahmini Kargo Süresi 3 İş Gününde Kargoda
İLGİLİ DİĞER ÜRÜNLER
Güç kaynağı, LITE, 150 W, 100-120 VAC ve 200-240 VAC giriş, 24 VDC, 6.5 A çıkış, yüzey montaj seçeneği