Omron S8FS-C10024 Güç Kaynağı
5 - Yorum Yap
%5 indirim
1.445,90 TL
1.522,00 TL
Fiyatlara KDV dahildir.
Marka
Menşei
Japon
Tedarikçi Kodu
S8FS-C10024
Stok Kodu
SKU000022913
Stokta Var
Tahmini Kargo Süresi 3 İş Gününde Kargoda
İLGİLİ DİĞER ÜRÜNLER
Güç kaynağı, LITE, 100 W, 100-120 VAC ve 200-240 VAC giriş, 24 VDC, 4.5 A çıkış, yüzey montaj seçeneği